Peugeot 806 onderdelen
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 4x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 36 |
| Lengte 2 [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat 1 | 4x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 23,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 2x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 37 |
| Lengte 2 [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 23,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 4x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 36 |
| Lengte 2 [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat 1 | 4x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 4x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 36 |
| Lengte 2 [mm] | 118 |
| Schroefdraadmaat 1 | 4x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 23,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 2x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 35 |
| Lengte 2 [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, BOSCH
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | BOSCH |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 623662 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, BOSCH
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | BOSCH |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 623661 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2M10/2xM12, BOSCH/BENDIX, Gietijzer
| Schroefdraadmaat | 2M10/2xM12 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Materiaal | Gietijzer |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1338A7, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 1338A7 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1920T0, rechthoekig, lichtgrijs
| Voor OE nummer | 1920T0 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 7700100009 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25 mm, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 9601842680 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,25, 21 mm, wit
| Voor OE nummer | 9677809680 |
| Druk (bar) | 35 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Kleurmarkering | Wit |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 9629968880 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 8945205010 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1635Z9, Draairichting met de klok mee, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1635Z9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1628JX, Draairichting met de klok mee, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 1628JX |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 1920N1
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1920N1 |
| Aantal contacten | 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 000019208X
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 000019208X |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 1920X9
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1920X9 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 325 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 325 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, rood/wit
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Rood/wit |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MA, ME, MG, ML, M 14x1,5, zwart
| Type versnellingsbak | MA, ME, MG, ML |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S1, BMW Longlife-01 (bis, ACEA C2, 9.55535-S3, 506 01 (Ausnahme R5, 506 00, 505 01, 505 00, 503 01, 503 00, 502 00, 501 01, 2006), *nur zulässig für BM |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.