×

Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer handmatig om te tonen of dit product geschikt is voor jouw auto.

Roetsensor Vemo V95-72-0132

Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Met besturingseenheid, Met kabel

Roetsensor
-34%
€ 586,02
€ 386,76
Tijdelijk uitverkocht

Zet op wensenlijst Artikel is toegevoegd aan je wensenlijst

  • Uitvoering leidingisolatie: Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating
  • Aantal gaten voor montage: 2
  • Lambdasonde: Schroefdraad vooraf ingevet
Alle specificaties

Specificaties
Fabrikantcode V95-72-0132
Merk Vemo
Categorie Roetsensor
Bekijk meer Vemo Roetsensor
Uitvoering leidingisolatie Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating
Aantal gaten voor montage 2
Lambdasonde Schroefdraad vooraf ingevet
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met besturingseenheid
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met kabel
Connectorhuisvorm Ovaal
Aantal contacten 4
EAN 4062375209101
Toepasbaarheid controleren

Let op: op basis van voertuiggegevens of kenteken kunnen wij niet garanderen dat dit carrosseriedeel op jouw voertuig past. Verschillende uitvoeringen, productiewijzigingen en voertuigvarianten kunnen invloed hebben op de toepasbaarheid.

Heb je het OE-nummer van het originele onderdeel? Dan kun je dit vergelijken met het OE-nummer van het aangeboden onderdeel.

Heb je geen OE-nummer of wil je de toepasbaarheid laten controleren? Neem dan vóór het bestellen contact op met onze klantenservice via e-mail of WhatsApp. Onze klantenservice kan aan de hand van het chassisnummer (VIN) de toepasbaarheid voor je laten controleren.

Ook na deze controle kunnen wij alleen toepasbaarheid bevestigen wanneer het OE-nummer overeenkomt.

Toepasbaarheid

Dit artikel is geschikt voor de volgende voertuigen

Roetsensor Vemo V95-72-0132
€ 386,76   € 586,02