Bosch auto-onderdelen: allesomvattend merk voor onderdelen
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Maat wijkt af van het origineel, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,35 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -21%
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Passende adapter | 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Carbon filter |
| Lengte [mm] | 252 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432540 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432543 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -52%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432540 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628630 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 47,7 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 253,5 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432543 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628630 |
- -49%
- -17%
- -14%
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte 1 [mm] | 370 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -13%
- -18%
Ultrasone sensor, Voor, 5WA 919 275 A
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 5WA 919 275 A |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1KX, Achteras, 1KZ, ECE-R90
| Voor PR nummer | 1KX, 1KZ |
| Blokkenscheiding | |
| Breedte [mm] | 122,9 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 16 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 55,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,6 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 26206 |
- -53%
Achteras rechts, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -48%
Vooras, 1ZA, ECE-R90, Low-Metallic
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZA |
| Breedte [mm] | 155,1 |
| Dikte [mm] | 16,9 |
| Hoogte [mm] | 66,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| WVA-nummer | 26677 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -50%
Achteras, Geventileerd, 1KZ, High carbon
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KZ |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -34%
Vooras, 1ZI, Geventileerd, Met schroeven
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZI |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 340 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Massief, 1KX, Met schroeven, Achteras
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Voor PR nummer | 1KX |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
- -10%
Nokkenas
| Tandsteek [mm] | 7 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal tanden | 163 |
| Lengte [mm] | 1141 |
| Breedte [mm] | 20 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, M10x1
| Lengte [mm] | 234 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 640 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 389 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 715 |
| Totale breedte [mm] | 397 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 715 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 320 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 320 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 0GC 325 183 A, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 0GC 325 183 A |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Showa
| Voor fabrikant | DENSO, Showa |
| Blokkenscheiding |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -45%
Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
- -42%
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -34%
Waterpomp
| Tandsteek [mm] | 5 |
| Aantal tanden | 81 |
| Lengte [mm] | 405 |
| Aangedreven aggregaten | Waterpomp |
| Breedte [mm] | 10 |