×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi A4 Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Vemo V10-72-1136-1
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Directe Injectie
V10-72-1136-1
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
€ 44,07
€ 56,85
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-1309
Met afdichtring
V10-72-1309
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 25,16
€ 31,94
Tijdelijk uitverkocht
€ 58,19
€ 83,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,19
€ 42,74
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-1442
NTC, Ovaal
V10-72-1442
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 24,72
€ 24,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V10-72-1552
Directe Injectie, D-vorm
V10-72-1552
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 42,65
€ 57,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473509
M12x1.5-6g
1473509
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
€ 136,33
€ 136,33
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473606
M10x1-6g
1473606
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 88,32
€ 88,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82381
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
82381
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82386
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
82386
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 63,85
€ 63,85
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82428E
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
82428E
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,27
€ 11,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825004
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
825004
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 70,01
€ 70,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82568
03C906051C, Van rail naar rail, D-vorm, geel-transparant
82568
| Voor OE nummer | 03C906051C |
| Inbouwplaats | Van rail naar rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Geel-transparant |
€ 36,64
€ 30,78
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9411
059130758E, Links, Common rail
9411
| Voor OE nummer | 059130758E |
| Inbouwplaats | Links |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 67,77
€ 62,35
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9511
05A906051, Common rail
9511
| Voor OE nummer | 05A906051 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 64,82
€ 64,82
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9513
059130758J, M12X1,5, Common rail
9513
| Voor OE nummer | 059130758J |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 64,82
€ 64,82
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82371E
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
82371E
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 58,15
€ 58,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor AIC 56680
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
56680
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 66,43
€ 61,12
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906492
Brandstofleiding, zwart
0906492
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 232,10
€ 232,10
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Hitachi 131948
5 jaar garantie
131948
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aantal contacten | 3 |
€ 83,60
€ 71,90
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Pierburg 7.11225.47.0
M18 X 1,5 MM, Brandstoffilterbuis
7.11225.47.0
| Draaimoment [Nm] | 55 |
| Buitendraad [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Sleutelwijdte | 27 |
€ 136,73
€ 118,96
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Pierburg 7.11225.57.0
Brandstofleiding
7.11225.57.0
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Diameter 2 [mm] | 10,8 |
| Diameter 1 [mm] | 10,8 |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
€ 162,14
€ 141,06
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 200,46
€ 60,14
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,08
€ 35,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht