×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi A4 Brandstofdruk sensor
Sensor, brandstofdruk Pierburg 7.11225.47.0
M18 X 1,5 MM, Brandstoffilterbuis
7.11225.47.0
| Draaimoment [Nm] | 55 |
| Buitendraad [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Sleutelwijdte | 27 |
€ 136,73
€ 118,96
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Pierburg 7.11225.57.0
Brandstofleiding
7.11225.57.0
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Diameter 2 [mm] | 10,8 |
| Diameter 1 [mm] | 10,8 |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
€ 162,14
€ 141,06
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 3,63
€ 1,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Vemo V10-72-0466
Hogedrukpomp naar brandstofverdeler, Brandstofleiding, zwart
V10-72-0466
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp naar brandstofverdeler, Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 207,42
€ 174,23
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Bougicord 1473613
M10x1-6g
1473613
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 350 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 59,89
€ 59,89
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Bougicord 1473614
M10x1-6g
1473614
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 200 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
| Productiedatum tot | 12.2013 |
€ 68,97
€ 68,97
Tijdelijk uitverkocht
€ 199,32
€ 69,77
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 219,05
€ 76,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Meat Doria 98929
05L906054A, Diesel
98929
| Voor OE nummer | 05L906054A |
| Brandstoftype | Diesel |
€ 58,93
€ 58,93
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 121 213
Brandstoffilterbuis, Links, M 18
121 213
| Bedrijfsdruk [bar] | 2000 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis, Links |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 129,62
€ 41,48
- -68%
Tijdelijk uitverkocht