Ford Fusion Brandstoffilter
Zonder filterbehuizing, Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 321 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,50 |
| Filter type | Zonder filterbehuizing, Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 106,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 124,1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Liquefield Petroleum Gas (LPG)
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Brandstoftype | Liquefield Petroleum Gas (LPG) |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
- -14%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
- -16%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 132 |
- -18%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -72%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 108 |
- -76%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 122 |
- -68%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 107,5 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -71%
Met snelkoppeling
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 121 |
| Hoogte [mm] | 121 |
- -49%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 57 |
- -59%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
- -60%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 119 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Breedte [mm] | 110 |
- -28%
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 7,9 |
| Diameter 3 [mm] | 7,9 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Hoogte 1 [mm] | 82,5 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
- -31%
Filter insert, Diesel
| Filter type | Filter insert |
| Geschikt voor brandstoftype | Diesel |
- -26%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
- -32%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Binnendiameter [mm] | 16,8 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
- -65%
Filter insert, 1541073J10
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1541073J10 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 121 |
- -36%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 1140129 |
| Hoogte [mm] | 207 |