Nissan Primera Brandstoffilter
3/4 - 16UNF, zwart, Opschroeffilter, 3/4
| Binnendraad [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4, 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71, 62 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 19,5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 56 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Hoogte 1 [mm] | 96 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 55 |
| Diameter 1 [mm] | 63 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 126 |
- -38%
M36 x 1.5 - 6H, 3/4 x 16 - UNF - 2B, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 2 | M36 x 1.5 - 6H |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4 x 16 - UNF - 2B |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -39%
Voorfilter
| Filter type | Voorfilter |
| Hoogte [mm] | 131,0 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,0 |
- -52%
Opschroeffilter, M 36x1,5, UNF 3/4"-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Schroefdraad ingang | M 36x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | UNF 3/4"-16 |
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 96 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad ingang | UNF 3/4 |
- -16%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
- -15%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 56,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 56,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 64,5 |
| Breedte [mm] | 65 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 157 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 153 |
- -14%
M 36 X 1,5, 3/4-16 UNF, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M 36 X 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4-16 UNF |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 99 |
| Buitendraad 2 [mm] | 73 |
- -61%
3/4-16 UNF, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4-16 UNF |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
- -54%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81 |
- -56%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
- -59%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163,5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
Filter insert, Kunststof
| Gewicht [kg] | 0,25 |
| Filter type | Filter insert |
| Materiaal | Kunststof |
- -33%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 19,4 |
| Buitendiameter [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,4 |
- -70%
Met aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 149,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 89,7 |
- -68%
IN 7mm / OUT 7mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 7mm / OUT 7mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -69%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -62%
Zwart, met wateraftapplug, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 151 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -69%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 71 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 93 |
- -63%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -31%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -38%