Renault Espace Brandstoffilter
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
- -34%
M12 x 1,5, Opschroeffilter, M16 x 1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -19%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 70,5 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
- -60%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 90 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -65%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Breedte [mm] | 62 |
- -33%
Pijpfilter, Benzine
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
- -56%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 19,4 |
| Buitendiameter [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,4 |
- -70%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 168 |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
- -35%
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 178 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -26%
Filter insert, Diesel
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 114 |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Brandstoftype | Diesel |
- -28%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -69%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 58,8 |
- -70%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 71 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 93 |
- -63%
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -71%
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -69%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 421 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
- -60%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 473 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81,0 |
| Hoogte [mm] | 182,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
- -18%
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,6 |
| Nettogewicht [g] | 182 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 161,0 |
- -1%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -31%
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -55%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
- -67%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 183,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
- -24%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 473 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81,0 |
| Hoogte [mm] | 182,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
- -42%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -38%
Nut Size M8x1.0, M16X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 2 | Nut Size M8x1.0 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Voor OE nummer | 7606404 |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert, 1H0201511A
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 1H0201511A |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 0450905030 |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 156789 |
| Hoogte [mm] | 160 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 62 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 156793 |
| Hoogte [mm] | 136 |