Renault Trafic Brandstoffilter
Pijpfilter, Benzine
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
- -56%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 19,4 |
| Buitendiameter [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,4 |
- -70%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 168 |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
- -35%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 64,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 77,5 |
- -21%
Filter insert, Diesel
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 123,5 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Binnendiameter [mm] | 19,6 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,6 |
- -49%
Filter insert, Diesel
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71 |
| Hoogte [mm] | 50,5 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Binnendiameter [mm] | 19,4 |
| Buitendiameter [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,4 |
- -32%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -69%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -70%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 58,8 |
- -70%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 19,5 |
| Diameter 1 [mm] | 71 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 86 |
- -70%
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 32,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,7 |
| Hoogte [mm] | 157 |
| Hoogte 1 [mm] | 152,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 145,5 |
- -67%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -70%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 49 |
| Diameter 1 [mm] | 45,5 |
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 100,8 |
- -69%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 71 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 93 |
- -63%
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -71%
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -69%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
- -79%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 473 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81,0 |
| Hoogte [mm] | 182,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
- -18%
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 73 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 15,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 51,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
- -33%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -31%
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
- -62%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
- -52%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 51 |
- -73%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
- -67%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 183,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
- -24%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 473 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81,0 |
| Hoogte [mm] | 182,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
- -42%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -38%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -38%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Voor OE nummer | 7606404 |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |