Nissan King Cab Dynamo
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / I / S / |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,7 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / Cm / Com / LS / |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, L 0, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,7 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 0 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B-(M6) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,4 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, Incl. vacuumpomp
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Aangedreven aggregaten | Incl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, Incl. vacuumpomp
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Aangedreven aggregaten | Incl. vacuumpomp |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Dubbele zwaaiarm, 2 PIN, Met riemschijf, B+(M8)
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 PIN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -28%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Draairichting met de klok mee, PL08, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 171,00 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL08, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 166,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75,3 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL08, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL04, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 226,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL04 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL07, Met dubbelriemschijf, Incl. vacuumpomp
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 248,00 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84,0 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL07, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 244,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL07, Met dubbelriemschijf, Incl. vacuumpomp
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 249,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84,0 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 179,00 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -66%
Draairichting met de klok mee, PL07, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 164,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 85,7 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%