Nissan King Cab Dynamo
Draairichting met de klok mee, PL07, Met dubbelriemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 181,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 85,0 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL07, Met dubbelriemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178,50 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86,0 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -63%
Draairichting met de klok mee, PL07, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 207,00 |
| Laadstroom [A] | 70, 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL07 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -67%
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 23,00 |
| Breedte [mm] | 7,90 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
PL08, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Diameter [mm] | 69,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -72%
HITACHI
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 118 |
| Binnendiameter [mm] | 49,9 |
| Voor fabrikant | HITACHI |
- -58%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0006 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72, 66 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0012 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,71 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S Plug 7, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Klem | L-S Plug 7, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 19,7 |
- -82%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,20 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
- -79%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 112,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 95,20 |
- -70%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 117,80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -71%