Audi S6 Gasveer
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -45%
| Lengte [mm] | 722 |
| Slag [mm] | 306 |
| Uitwerpkracht [N] | 180 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -46%
| Lengte [mm] | 436,5 |
| Slag [mm] | 182,5 |
| Drukkracht [N] | 180 |
| Aanvullende informatie | // STAB-O-SHOC® |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 474,5 |
| Slag [mm] | 168,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 722 |
| Slag [mm] | 306 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -42%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 272,5 |
| Lengte [mm] | 490 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 298mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 95mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 650N |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 195mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 690N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 722mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 306mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 280N |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 475mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 184mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 650N |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 475 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 298 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 278 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 630 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 635 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 378,5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lengte [mm] | 722 |
| Slag [mm] | 306 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 264 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Slag [mm] | 190 |
| Uitwerpkracht [N] | 635 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Behuizing diameter [mm] | 18,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Slag [mm] | 305 |
| Uitwerpkracht [N] | 180 |
| Totale lengte [mm] | 722 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, BSG 90-980-015
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lengte [mm] | 722 |
| Slag [mm] | 306 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | BSG 90-980-015 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 436,5 |
| Slag [mm] | 182,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 180 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 490 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 378,5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lengte [mm] | 722 |
| Slag [mm] | 306 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 165 |
| Lengte [mm] | 297,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.