Audi S6 Gasveer
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 271,5 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 635 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 389,5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lengte [mm] | 722 |
| Slag [mm] | 306 |
| Uitwerpkracht [N] | 180 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Buitendiameter [mm] | 8, 19 |
| Behuizinglengte [mm] | 272,5 |
| Lengte [mm] | 490 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 185,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 118 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 264 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 440 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 264 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizinglengte [mm] | 161,5 |
| Lengte [mm] | 279 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 98 |
| Uitwerpkracht [N] | 630 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 297,5 |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -52%
Zonder spoiler, Aan beide zijden, zwart
| Min. lengte [mm] | 205 |
| Styling | Zonder spoiler |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 329 |
| Slag [mm] | 118 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Kleur | Zwart |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 490 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 264 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 440 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 278mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 90mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 630N |
- -15%
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 190mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 635N |
- -27%
| Lengte 500mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 635N |
- -23%
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,465 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 635 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,452 |
| Lengte [mm] | 483 |
| Slag [mm] | 175 |
| Uitwerpkracht [N] | 740 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,453 |
| Lengte [mm] | 483 |
| Slag [mm] | 175 |
| Uitwerpkracht [N] | 690 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 94,3 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,736 |
| Lengte [mm] | 943 |
| Slag [mm] | 417 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -20%
| Lengte [mm] | 296 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitwerpkracht [N] | 690 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitwerpkracht [N] | 635 |
| Lengte [mm] | 482 |
| Uitwerpkracht [N] | 740 |
| Lengte [mm] | 490 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitwerpkracht [N] | 460 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitwerpkracht [N] | 530 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Uitwerpkracht [N] | 630 |
| Lengte [mm] | 490 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Dynamisch | |
| Lengte [mm] | 298 |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 650 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
| Dynamisch | |
| Lengte [mm] | 279 |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 630 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
| Dynamisch | |
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 690 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |