Nissan Knipperlicht
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, chroom, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, chroom, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
T. DA, Certified Quality, Links, P21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | T. DA, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. DA, Certified Quality, rechts, P21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | T. DA, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
VOORPINKLICHT L. -6/99
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3348906 |
- -70%
O.E. (Original), rechts
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
PINKLICHTGLAS L. Trafic Wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4394908 |
- -70%
- -65%
- -65%
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 02.2015 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
- -65%
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Productiedatum vanaf | 02.2015 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
- -65%
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 18,80 |
| Breedte [cm] | 26,70 |
| Lengte [cm] | 35,20 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 18,80 |
| Breedte [cm] | 26,70 |
| Lengte [cm] | 35,20 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 8,20 |
| Breedte [cm] | 13,30 |
| Lengte [cm] | 21,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 8,20 |
| Breedte [cm] | 13,30 |
| Lengte [cm] | 21,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 8,5 |
| Lengte [cm] | 8,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 8,5 |
| Lengte [cm] | 8,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Links voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
O.E. (Original), Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
- -40%
Links voor, Met gloeilamp, 215-1513R-CYA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1513R-CYA |
- -62%
Rechts voor, geel, 215-1519L-Y
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1519L-Y |
- -63%
Links voor, wit, 215-1533R-2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 215-1533R-2 |
- -62%
Rechts voor, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 215-1573L-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1573L-U |
- -61%