Nissan Knipperlicht
Links voor, geel, 215-1605R-O
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1605R-O |
- -60%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1671L-UE |
- -56%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1673R-UE |
- -60%
Links voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Artikelnummer paar | 315-1604R-A |
- -72%
Rechts voor, Met gloeilamp, Oranje
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Artikelnummer paar | 315-1604L-A |
- -72%
Rechts voor, SAE gecontroleerd, Met navigatielicht, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 315-1609L-AS |
- -60%
Links voor, Met gloeilamp, geel, 215-1416R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1416R-A |
- -64%
Aan beide zijden, inbouw aan zijkant, geel, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -66%
Aan beide zijden, geel, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -62%
Rechts voor, wit, 215-1533L-2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 215-1533L-2 |
- -62%
Rechts voor, Met gloeilamp, Transparent, 215-1554L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1554L-A |
- -57%
Links voor, ECE-getest, Met gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Artikelnummer paar | 215-1577R-AE |
- -61%
Links voor, wit, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1585R-U |
- -62%
Rechts voor, geel, 215-1605L-O
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1605L-O |
- -57%
Stofvanger, Links voor, geel, 215-1616R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1616R |
- -62%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1670R-UE |
- -58%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1673L-UE |
- -64%
Links, PY21W, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 82700647 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -64%
Rechts, PY21W, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 82700646 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -64%
Links, P21W, Zonder lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 83700063 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -57%
Rechts, P21W, Zonder lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 83700062 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -57%
Links, PY21W, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 83700065 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -65%
Rechts, PY21W, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 83700064 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -65%
Rechts voor, Links voor, Oranje, W5W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -29%
Rechts voor, 82 00 163 918, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 367 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 82 00 163 918 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Links voor, 82 00 163 914, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 373 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 82 00 163 914 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Rechts voor, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 354 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Links voor, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 367 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Elektrisch, Geschroefd, Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 71 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,20 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,60 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | (2+1)X21W+5W |
- -64%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 735491937 |
Rechts voor, geel, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links voor, geel, P21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | P21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%