Nissan Knipperlicht
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 215-1524L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1524L-A |
- -10%
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 215-1528L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1528L-A |
- -19%
Links voor, geel, Met gloeilamp, 215-1538R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1538R-A |
- -26%
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 215-1538L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1538L-A |
- -15%
Links voor, geel, Met gloeilamp, 215-1539R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1539R-A |
- -20%
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 215-1539L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1539L-A |
- -13%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 215-1546L-UE |
Links voor, Zonder gloeilamp, wit, 215-1552R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 215-1552R-A |
Rechts voor, Zonder gloeilamp, wit, 215-1552L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 215-1552L-A |
Links voor, Transparent, Met gloeilamp, 215-1558R-2A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1558R-2A |
- -7%
Links voor, Met gloeilamp, 215-1559R-1A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1559R-1A |
- -8%
Links voor, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 215-1573R-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1573R-U |
Rechts voor, wit, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1573L-A |
Links voor, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 215-1585R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1585R |
- -16%
Rechts voor, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 215-1585L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1585L |
- -16%
Rechts voor, wit, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1585L-U |
Stofvanger, Rechts voor, geel, 215-1616L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1616L |
- -27%
Links voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1989 |
| Artikelnummer paar | 215-1622R-A |
- -16%
Rechts voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1989 |
| Artikelnummer paar | 215-1622L-A |
- -14%
Links voor, Met gloeilamp, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar tot | 1988 |
| Artikelnummer paar | 215-1651R-A |
- -19%
Links voor, SAE gecontroleerd, Met navigatielicht, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 315-1609R-AS |
Rechts voor, wit, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 551-1608L-UE-C |
Stofvanger, Rechts voor, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1608L-UE-Y |
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 551-1609L-UE |