Nissan Knipperlicht
Depo / TYC, rechts, wit
| Kwaliteit | Depo / TYC |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
- -33%
Inbouw aan zijkant, Voor, geel, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -7%
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080230 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080229 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Oranje, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Links voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080334 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Rechts voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080333 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Productiedatum vanaf | 02.2015 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
- -65%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Artikelnummer paar | 215-1670L-UE-C |
- -9%
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7297344 |
- -34%
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 215-1416L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1416L-A |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Voor modeljaar | 1990 |
Links voor, geel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1439R-U |
- -16%
Rechts voor, geel, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1439L-U |
- -4%
Links voor, geel, 215-1502R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1502R |
- -14%
Rechts voor, geel, 215-1502L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1502L |
- -14%
Links voor, geel, Met gloeilamp, 215-1512R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1512R-A |
- -9%
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 215-1512L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1512L-A |
- -9%
Rechts voor, Met gloeilamp, 215-1513L-CYA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1513L-CYA |
- -28%
Links voor, wit, Met gloeilamp, 215-1514R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1514R-A |
- -18%
Rechts voor, wit, Met gloeilamp, 215-1514L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1514L-A |
- -18%
Links voor, wit, Met gloeilamp, 215-1518R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1518R-A |
- -18%
Rechts voor, wit, Met gloeilamp, 215-1518L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1518L-A |
- -16%
Links voor, 215-1519R-C
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 215-1519R-C |
- -30%
Links voor, geel, 215-1519R-Y
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1519R-Y |
- -24%
Links voor, wit, 215-1521R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 215-1521R |
- -13%
Rechts voor, wit, 215-1521L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 215-1521L |
- -17%
Links voor, wit, Met gloeilamp, 215-1523R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1523R-A |
- -31%
Rechts voor, Met gloeilamp, 215-1523L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1523L-A |
- -15%
Links voor, geel, Met gloeilamp, 215-1524R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1524R-A |
- -10%