Renault 9 Knipperlicht
Aan beide zijden, Transparent, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | 042-52-842 |
| Productiedatum vanaf | 08.2014 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED, voor voertuigen zonder dodehoekassistent, Met kap
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407918 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering | |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 4423916 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202237 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202330 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201237 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, met instapverlichting
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
| Artikelnummer paar | 6204237 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, met instapverlichting
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
| Artikelnummer paar | 6203237 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, PY21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, PY21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, wit, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, wit, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7288346 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7288345 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-842 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 042-52-842S |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-841 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 042-52-841S |
- -85%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, PY21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1621R-UE |
Buitenspiegel rechts, LED, Transparent
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 198571 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -20 In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4407908 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047717 |
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047716 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 061205 |
Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 061204 |
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Niet voor Spiegel met Dodehoeksensor
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407916 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS Niet voor Spiegel met Dodehoeksensor
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407915 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering |
- -70%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 44 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 0-10 |
- -66%
Wit, Montage aan zijkant, Links voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080334 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Rechts voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080333 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
- -65%