Renault 9 Knipperlicht
Buitenspiegel links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
- -31%
Buitenspiegel rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
- -31%
Links voor, geel, 551-1505R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1505R |
- -24%
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 551-1506R-WE |
- -23%
Buitenspiegel rechts, LED, voor voertuigen zonder dodehoekassistent, Met kap
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407917 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering | |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
- -70%
Buitenspiegel rechts, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 4423915 |
| Voor facelift |
- -70%
Buitenspiegel rechts, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201330 |
- -33%
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 240670238 |
Rechts, PY21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, PY21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts, met instapverlichting
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts, met instapverlichting
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
Certified Quality, Links, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 8,80 |
| Breedte [cm] | 13,30 |
| Lengte [cm] | 13,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 8,80 |
| Breedte [cm] | 13,30 |
| Lengte [cm] | 13,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 13,03 |
| Lengte [cm] | 15,76 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 13,03 |
| Lengte [cm] | 15,76 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 8,5 |
| Lengte [cm] | 8,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 8,5 |
| Lengte [cm] | 8,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Rechts voor, geel, 551-1505L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1505L |
- -30%
Certified Quality, Links, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 7595406 |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
- -5%