×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Tiida Nokkenas sensor
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0033
Geluidsensor
CS0033
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 13,8 |
€ 95,02
€ 56,06
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0221
Geluidsensor
CS0221
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 28,2 |
€ 67,75
€ 27,10
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0333
CS0333
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 770 |
| Hoogte [mm] | 47,3 |
€ 40,17
€ 15,67
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0377
Geluidsensor
CS0377
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 28 |
€ 88,33
€ 18,55
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Vemo V38-72-0198
Met afdichtring, Hoekig
V38-72-0198
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 79,07
€ 94,10
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871089
237313LM1A, Geluidsensor, Ovaal
871089
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 25,56
€ 25,56
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871089E
23731EN22A, Geluidsensor, Ovaal, OE EQUIVALENT
871089E
| Voor OE nummer | 23731EN22A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 38,49
€ 27,33
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871140
23731ED02D, Zonder kabel, Ovaal
871140
| Voor OE nummer | 23731ED02D |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 29,21
€ 24,25
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS176
Zwart, 237313LM1A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS176
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 80,50
€ 28,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS513
Zwart, 23731DB00A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS513
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731DB00A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 55,19
€ 19,87
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS559
Zwart, 237310776R, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS559
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,2 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237310776R |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 45,81
€ 16,49
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS572
Zwart, 23731ED02A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS572
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731ED02A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 91,55
€ 32,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Motorad 1KR534
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
1KR534
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 56,6 |
| Voor OE nummer | 8200187804 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Weerstand [Ohm] | 740 |
€ 63,09
€ 22,08
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenassensor VDO 2803550201302
Geluidsensor
2803550201302
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
€ 31,91
€ 29,35
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenassensor Meyle 36-14 810 0007
Geluidsensor, Met afdichtring
36-14 810 0007
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 47,41
€ 16,59
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenassensor NRF 754075
Ovaal, Schroefaansluiting, Geluidsensor, Met afdichtring
754075
| Aantal nokken | 3 |
| Vorm | Ovaal |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 37,75
€ 14,35
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken