×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Fluence Nokkenas sensor
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0379
Met kabel
CS0379
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 40,90
€ 14,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Vemo V38-72-0198
Met afdichtring, Hoekig
V38-72-0198
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 79,07
€ 94,10
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871089
237313LM1A, Geluidsensor, Ovaal
871089
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 25,56
€ 25,56
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871140
23731ED02D, Zonder kabel, Ovaal
871140
| Voor OE nummer | 23731ED02D |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 29,21
€ 24,25
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS176
Zwart, 237313LM1A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS176
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 80,50
€ 28,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS559
Zwart, 237310776R, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS559
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,2 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237310776R |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 45,81
€ 16,49
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS572
Zwart, 23731ED02A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS572
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 25,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731ED02A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 91,55
€ 32,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenassensor Meyle 36-14 810 0007
Geluidsensor, Met afdichtring
36-14 810 0007
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 47,41
€ 16,59
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenassensor NRF 754075
Ovaal, Schroefaansluiting, Geluidsensor, Met afdichtring
754075
| Aantal nokken | 3 |
| Vorm | Ovaal |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 37,75
€ 14,35
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenassensor Motorad 1CS9223
Zwart, 237318108R, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS9223
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 17,2 |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 237318108R |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 135,86
€ 47,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht