×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Scenic Nokkenas sensor
Nokkenas positiesensor Metzger 0903217
Geluidsensor, Hoekig, IAM
0903217
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Versie | IAM |
€ 41,25
€ 41,25
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Metzger 0903246
Zonder kabel, Ovaal
0903246
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 40,28
€ 40,28
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Metzger 0903247
Zonder kabel
0903247
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 60,61
€ 60,61
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,56
€ 22,22
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0064
CS0064
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 47,2 |
€ 42,47
€ 19,54
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0114
CS0114
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 65,82
€ 24,36
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0186
CS0186
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 840 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 54,45
€ 20,69
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0188
CS0188
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 850 |
| Hoogte [mm] | 47,2 |
€ 34,57
€ 21,09
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0208
CS0208
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 45,54
€ 19,13
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0221
Geluidsensor
CS0221
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 28,2 |
€ 67,75
€ 27,10
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0222
CS0222
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 35,48
€ 21,65
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0262
CS0262
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 850 |
| Hoogte [mm] | 44 |
€ 47,95
€ 22,54
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0281
Geluidsensor
CS0281
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 28,6 |
€ 73,85
€ 44,31
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0283
CS0283
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 31,34
€ 13,79
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0284
CS0284
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 245 |
| Hoogte [mm] | 47 |
€ 20,64
€ 20,44
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0318
CS0318
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 70,69
€ 18,38
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0319
Geluidsensor
CS0319
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 28 |
€ 59,65
€ 24,45
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0333
CS0333
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 770 |
| Hoogte [mm] | 47,3 |
€ 40,17
€ 15,67
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0335
Met kabel
CS0335
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 46,71
€ 16,82
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0370
Met kabel
CS0370
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 56,51
€ 19,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0373
CS0373
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 43,44
€ 19,12
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0377
Geluidsensor
CS0377
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Hoogte [mm] | 28 |
€ 88,33
€ 18,55
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0379
Met kabel
CS0379
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 40,90
€ 14,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Vemo V38-72-0198
Met afdichtring, Hoekig
V38-72-0198
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 79,07
€ 94,10
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871089
237313LM1A, Geluidsensor, Ovaal
871089
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 25,56
€ 25,56
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 871140
23731ED02D, Zonder kabel, Ovaal
871140
| Voor OE nummer | 23731ED02D |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 29,21
€ 24,25
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 87296
2376000QAC, Geluidsensor, Zonder kabel
87296
| Voor OE nummer | 2376000QAC |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 21,91
€ 21,91
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS176
Zwart, 237313LM1A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS176
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 23,5 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 237313LM1A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 80,50
€ 28,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS513
Zwart, 23731DB00A, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS513
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 29 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 23731DB00A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 55,19
€ 19,87
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS558
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS558
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 33,1 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4433633 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 73,34
€ 25,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken