Renault Oliefilter
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Dauphine
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 63,0 |
| Binnendiameter [mm] | 18,1 |
| Buitendiameter [mm] | 91,5 |
- -52%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
- -32%
Filter insert
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 89 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 86 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -28%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 27,3 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27,3 |
- -38%
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 532 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 895 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Opschroeffilter, M20 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 273 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Filter insert, Met pakking, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 99,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 945 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Opschroeffilter, M20 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 251 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Filter insert, Met pakking, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 101 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -59%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 69,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
- -58%
Opschroeffilter, M20X1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | M20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -12%
Filter insert, BSG 60-140-026
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Componentennummer | BSG 60-140-026 |
- -35%
M20x1,5, Opschroeffilter, BSG 65-140-017, OCS 1
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Behuizing diameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 65-140-017 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -35%
Watergekoeld, Met pakking, Zonder drukschakelaar, Zonder sensor
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder drukschakelaar, Zonder sensor |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -58%
Met pakking, Met drukschakelaar, met oliefilter, met oliekoeler
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met drukschakelaar |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -23%
M16 x 1,5, M16, 31216539/1218114
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Voor OE nummer | 31216539/1218114, 016393, 7903075033, 7703075347, 7703075210, 7703075348, A2829900017, 4433916/4405550, M467106, 93198205/9121383 |
| Voor fabrikant | Peugeot/Citroen, Volvo, Mercedes Benz, Renault/Fiat, Opel, Mitsubishi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -68%
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Aluminiumbehuizing, zonder oliefilter, Met pakking, met oliekoeler
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilter, Met pakking, met oliekoeler |
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, UNF 3/4"-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4"-16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61,5 |
- -67%
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, UNF 3/4"-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4"-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62,5 |
- -58%
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, UNF 3/4"-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4"-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62,5 |
- -62%
- -70%
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -65%
Met pakkingen, Zonder drukschakelaar, met oliefilter, met oliekoeler
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder drukschakelaar |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |