×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Oliefilter
Terug naar Oliefilter
Modellen
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Dauphine
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
×
639 Resultaten
×
Filter op
Oliefilter Jc Premium B1X031PR
Filter insert
B1X031PR
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 58 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 10,91
€ 4,69
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,12
€ 2,84
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Pakking, oliefilter Ajusa 01348300
Buiten
01348300
| Lengte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Inbouwplaats | Buiten |
€ 14,01
€ 4,90
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Pakking, oliefilter Ajusa 01348400
Bovenaan
01348400
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
€ 11,94
€ 4,17
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,46
€ 0,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,20
€ 8,12
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10014
Filter insert
FOF-10014
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
€ 103,46
€ 49,66
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10028
Opschroeffilter, M20x1.5mm
FOF-10028
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
€ 22,51
€ 11,25
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10031
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10031
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
€ 10,41
€ 5,20
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10246
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10246
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 21,54
€ 10,77
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10249
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10249
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 10,89
€ 5,44
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Vaico V30-4495
Filter insert
V30-4495
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 57,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23,5 |
€ 15,38
€ 12,15
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 108,60
€ 79,28
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefiltermodule Vemo V46-60-0065
Zonder pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing
V46-60-0065
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
€ 240,55
€ 170,79
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10014
Filter insert
FOF-10014
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
€ 103,46
€ 57,93
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10031
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10031
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
€ 10,41
€ 6,04
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10246
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10246
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 21,54
€ 12,49
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10249
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10249
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 10,89
€ 6,32
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Topran 305 418
Buiten zeszijdig, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof
305 418
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Sleutelwijdte | 36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 40,55
€ 13,78
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Motorad MO501
Zwart, Kunststof, Met filter
MO501
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [g] | 140 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Voor OE nummer | 8200025862 |
€ 69,02
€ 24,15
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Maxgear 26-2135
Opschroeffilter, M27x2
26-2135
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Schroefdraadmaat | M27x2 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
€ 29,96
€ 10,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP2004
KN HP2004
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP2006
KN HP2006
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP2009
KN HP2009
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP3001
KN HP3001
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP7002
KN HP7002
K&N Oliefilter - High Performance-Series passend voor Volvo (HP-7002)
K&N High-Performance Oliefilters zijn ontworpen om te voldoen aan de eisen van professionele motorbouwers, prestatiegerichte liefhebbers en dagelijkse bestuurders die het beste voor hun motor willen. Deze filterpatronen zijn ontw...
€ 13,99
€ 13,99
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP7003
KN HP7003
K&N Oliefilter - High Performance-Series passend voor: Saab, Cadillac, Chevrolet (HP-7003)
K&N High-Performance Oliefilters zijn ontworpen om te voldoen aan de eisen van professionele motorbouwers, prestatiegerichte liefhebbers en dagelijkse bestuurders die het beste voor hun motor willen. Deze fil...
€ 13,65
€ 13,65
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP7004
KN HP7004
K&N Oliefilter - High Performance-Series passend voor Mercedes (HP-7004)
K&N High-Performance Oliefilters zijn ontworpen om te voldoen aan de eisen van professionele motorbouwers, prestatiegerichte liefhebbers en dagelijkse bestuurders die het beste voor hun motor willen. Deze filterpatronen zijn o...
€ 19,95
€ 19,95
Tijdelijk uitverkocht