Temperatuursensor
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
-
Toon minder Toon meer
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Austin-Healey
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Bond
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Geely
- Genesis
- Geo
- Gmc
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lotus
- Lti
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Middlebridge
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Morris
- Moskvich
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Ram
- Reliant
- Renault
- Riley
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Triumph
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wolseley
- Zastava
Gestekt, Geschroefd, NTC, Met toebehoren
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt, Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aantal contacten | 2 |
- -33%
Schroefaansluiting, M12x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
- -40%
Geklemd, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Recht, 13 62 7 809 157, GENUINE, 82.216A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 7 809 157 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 80 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.216A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH
| Alternatief artikel | 82.383 |
| Voor OE nummer | 77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
82.478A2, GENUINE, 39220 38030, 3/8
| Alternatief artikel | 82.478A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 39220 38030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 6U0 919 501 B, NTC, geel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | 6U0 919 501 B |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, Messing
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Materiaal | Messing |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
20 mm, NTC, Male, Messing
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 14 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, wit, NTC, Zonder afdichtring
| Kleur | Blauw, wit |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, met temperatuurschakelaar |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1, zwart, NTC
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1.879.950, 1.879.949, 1.879.948
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.879.950, 1.879.949, 1.879.948 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bruin, 1.880.927, 1.880.867, 1.880.866
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
| Voor artikelnummer | 1.880.927, 1.880.867, 1.880.866, 1.880.863, 1.880.671 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.