×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Nubira Temperatuursensor
Temperatuursensor Fispa 82.356
OE EQUIVALENT, 1/8
82.356
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Voor OE nummer | 95025043, 4818935 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 7,32
€ 7,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.394
77 01 053 991, 21120-3851010-05
82.394
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
€ 18,15
€ 18,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.462
3/8, 19 mm, NTC
82.462
| Voor OE nummer | 4803542 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 25,41
€ 25,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.534
82.534A2, M 12x1,5
82.534
| Alternatief artikel | 82.534A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815495 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 23,05
€ 23,05
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.564
M 12x1,5, 77 00 743 684
82.564
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815490, 77 00 743 684, 3447882 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 12,10
€ 12,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.577
M 12x1,5, 1338A5
82.577
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 18,27
€ 18,27
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0322
M12x1,5, zwart, Met pakking
V40-72-0322
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,78
€ 8,60
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0329
M12x1,5, blauw, Met pakking
V40-72-0329
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 6,68
€ 8,55
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0641
L Form, 48 18 660, na roetfilter, Na katalysator
V40-72-0641
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 48 18 660 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter, Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 775 |
| Kabellengte [mm] | 595 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met isolatie van gegolfde pijp |
€ 91,26
€ 65,70
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,51
€ 16,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V51-72-0003
M12x1,5, Met afdichtring, zwart
V51-72-0003
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 16,96
€ 25,11
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V51-72-0153
Gebogen, 25 183 660, M14 x 1,5, Ovaal
V51-72-0153
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 25 183 660 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met isolatie van gegolfde pijp |
€ 66,10
€ 83,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 29-14 821 0001
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, NTC
29-14 821 0001
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 17,34
€ 6,93
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 614 800 0059
PTC
614 800 0059
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 223,98
€ 87,35
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511038
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
70511038
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 32,27
€ 8,07
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 215810021003
M12x1,5
215810021003
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 22,13
€ 22,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905024
Zwart, Met pakking
0905024
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 14,07
€ 14,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905231
1/8x27 NPTF
0905231
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Aantal contacten | 1 |
€ 13,33
€ 13,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,67
€ 20,67
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 236
M14x1,5
422 236
| Inbouwhoek | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 176,66
€ 176,66
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511260
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511260
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
€ 30,13
€ 8,74
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11902
Rechthoekig, grijs
11902
| Voor OE nummer | 9643015180 |
| Totale lengte [mm] | 540 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 79,41
€ 79,41
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,03
€ 9,03
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 098
M12x1,5, wit
530 098
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
€ 13,79
€ 13,79
Tijdelijk uitverkocht