×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Nubira Temperatuursensor
€ 14,79
€ 14,79
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33320
M 12x1,5, blauw
33320
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 24,62
€ 11,82
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33330
M12x1,5, zwart
33330
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 31,81
€ 20,68
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33345
3/8x19 BSP, NTC, wit
33345
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 25,69
€ 11,56
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11901
11901
| Voor OE nummer | 9666230280 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11907
11907
| Voor OE nummer | 51899534 |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 74,51
€ 74,51
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12067E
OE EQUIVALENT
12067E
| Voor OE nummer | 4817520 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 595 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 125,24
€ 125,24
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12081
12081
| Voor OE nummer | 96436560 |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12081E
OE EQUIVALENT
12081E
| Voor OE nummer | 096436560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 127,72
€ 127,72
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12427
Met kabel
12427
| Voor OE nummer | 96439956 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 119,14
€ 119,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82041
M 12x1,5, NTC
82041
| Voor OE nummer | 7695581 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82061
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82061
| Voor OE nummer | 3447882 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 13,10
€ 7,21
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82075
M12x1,5, 21 mm, rechthoekig
82075
| Voor OE nummer | 1342850 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 9,60
€ 6,72
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82110
M 12x1,5, rechthoekig
82110
| Voor OE nummer | 96253551 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 15,56
€ 11,36
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82268
3/8" BSPT, 19 mm, NTC
82268
| Voor OE nummer | 96440380 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 14,65
€ 8,20
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82448
1/8"x27 NPTF, zwart, 13 mm
82448
| Voor OE nummer | 30539720 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 9,78
€ 7,14
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,23
€ 10,06
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,27
€ 12,57
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 128,25
€ 128,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 192,29
€ 59,62
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 56-14 821 0000
Met conische schroefdraad, 3/8"-19 BSPT, NTC
56-14 821 0000
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 BSPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 23,98
€ 4,79
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10460
3/8"-19, wit
TS10460
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 16,50
€ 13,37
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10469
1/8"-27 NPT, zwart
TS10469
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPT |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 17,86
€ 12,32
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295066
M12x1,5, zwart/groen, zwart
295066
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 34,52
€ 34,52
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707335
Met synthetisch vet
707335
| Voor OE nummer | 25183655 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
€ 118,58
€ 84,19
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken