×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Laguna Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473186
T3, Voor turbolader
1473186
| Positie / graad | T3 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 100,10
€ 100,10
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2561
M10x1.0, Met kabel
WS2561
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 48,52
€ 24,74
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,35
€ 11,76
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2636
M14x1.25
WS2636
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
€ 28,98
€ 17,68
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,17
€ 10,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3081
M12x1.5
WS3081
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 41,32
€ 24,79
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550913
550913
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
€ 239,31
€ 95,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550914
550914
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
€ 269,04
€ 107,62
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550915
550915
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 246,65
€ 98,66
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550996
550996
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
€ 676,55
€ 270,62
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550997
Met kabel, rechthoekig, bruin
550997
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 418,42
€ 167,37
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550998
550998
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
€ 711,02
€ 284,41
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12294
Bruin
12294
| Voor OE nummer | 8200960381 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 75,96
€ 75,96
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12302E
OE EQUIVALENT, rechthoekig, lichtblauw
12302E
| Voor OE nummer | 8200220526 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 117,59
€ 117,59
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12305E
OE EQUIVALENT, zwart
12305E
| Voor OE nummer | 8200477834 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 485 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 99,76
€ 99,76
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727118
Geklemd, NTC, Met afdichtring
727118
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 09109661 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,94
€ 6,10
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82096
NTC, rechthoekig, wit
82096
| Voor OE nummer | 30809548 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821029
M14x1,25 mm, Ovaal, groen
821029
| Voor OE nummer | 7700805612 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 28,73
€ 31,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82115
2263000QAH, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82115
| Voor OE nummer | 2263000QAH |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,41
€ 8,22
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82138
M 12x1,5, zwart
82138
| Voor OE nummer | 8200561449 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 6,03
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82241
226300007R, M12x1,5, Ovaal
82241
| Voor OE nummer | 226300007R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242
2263000Q0K, NTC, Ovaal, zwart
82242
| Voor OE nummer | 2263000Q0K |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,12
€ 16,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242E
NTC, Ovaal, zwart
82242E
| Voor OE nummer | 4433120 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,70
€ 8,19
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82266
M12x1,5, NTC
82266
| Voor OE nummer | 8200702968 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,67
€ 11,20
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82280
M10x1 mm, 19 mm, NTC
82280
| Voor OE nummer | 7439186486 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 37,12
€ 29,33
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 6.33327
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
6.33327
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 29,85
€ 8,95
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 6.33328
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
6.33328
| Nettogewicht [g] | 26,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,55
€ 11,30
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADN17205
22630-7Y000, Met afdichtring
ADN17205
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 22630-7Y000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 19,36
€ 12,97
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADN17267
22630-00Q0K, zwart
ADN17267
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 22630-00Q0K |
| Kleur | Zwart |
€ 17,57
€ 11,77
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken