×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Laguna Temperatuursensor
Temperatuursensor FAE 33705
NTC, M 12x1,5, groen
33705
| Sensortype | NTC |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
€ 40,17
€ 22,09
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33724
M 12x1,5, zwart
33724
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 46,94
€ 27,22
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33770
M 12x1,5, groen
33770
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 41,96
€ 18,46
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 48,19
€ 27,47
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33811
Zwart
33811
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 35,90
€ 19,75
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,90
€ 21,37
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12019
Bruin
12019
| Voor OE nummer | 8200629249 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12023
Geel
12023
| Voor OE nummer | 8200941746 |
| Totale lengte [mm] | 710 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12023E
2236500QAF, OE EQUIVALENT, geel
12023E
| Voor OE nummer | 2236500QAF |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 710 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 158,27
€ 158,27
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12294
Bruin
12294
| Voor OE nummer | 8200960381 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 75,96
€ 75,96
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12302E
OE EQUIVALENT, rechthoekig, lichtblauw
12302E
| Voor OE nummer | 8200220526 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 117,59
€ 117,59
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12305E
OE EQUIVALENT, zwart
12305E
| Voor OE nummer | 8200477834 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 485 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 99,76
€ 99,76
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82096
NTC, rechthoekig, wit
82096
| Voor OE nummer | 30809548 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 10,07
€ 7,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821029
M14x1,25 mm, Ovaal, groen
821029
| Voor OE nummer | 7700805612 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 28,73
€ 31,59
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82115
2263000QAH, M 12x1,5, 19 mm, Ovaal
82115
| Voor OE nummer | 2263000QAH |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,41
€ 8,22
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82138
M 12x1,5, zwart
82138
| Voor OE nummer | 8200561449 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 6,03
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82187
2263000QAF, Hoekig, zwart
82187
| Voor OE nummer | 2263000QAF |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82241
226300007R, M12x1,5, Ovaal
82241
| Voor OE nummer | 226300007R |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,72
€ 11,42
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242
2263000Q0K, NTC, Ovaal, zwart
82242
| Voor OE nummer | 2263000Q0K |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 16,12
€ 16,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82242E
NTC, Ovaal, zwart
82242E
| Voor OE nummer | 4433120 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,70
€ 8,19
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82266
M12x1,5, NTC
82266
| Voor OE nummer | 8200702968 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 18,67
€ 11,20
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82280
M10x1 mm, 19 mm, NTC
82280
| Voor OE nummer | 7439186486 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 37,12
€ 29,33
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2561
M10x1.0, Met kabel
WS2561
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 48,52
€ 24,74
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,35
€ 11,76
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS2636
M14x1.25
WS2636
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
€ 28,98
€ 17,68
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,17
€ 10,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Calorstat By Vernet WS3081
M12x1.5
WS3081
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
€ 41,32
€ 24,79
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011070
M12x1,5, NTC, groen
171916011070
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 11,01
€ 10,79
- -2%
Tijdelijk uitverkocht