×
Citroën EVASION MPV (22, U6) 2.0 16V (100kW)
Gloeilamp koplamp voor Citroën EVASION MPV (22, U6) 2.0 16V Benzine (100kW / 136pk)
584 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
Xenon OEM lampen Osram OS 66340CBN
OS 66340CBN
XENARC COOL BLUE INTENSE - Ervaar een moderne look met krachtige prestaties!Het extra witte, contrast-rijke xenonlicht van deze autolamp is bijzonder populair bij klanten die zowel een modern, individueel design als een krachtige wegverlichting willen. De hoogwaardige xenonlamp met kleurtemperaturen...
€ 119,95
€ 119,95
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
€ 39,95
€ 39,95
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10078
W5W, W2.1x9.5d
LID10078
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 1,61
€ 0,48
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 14053
N 14053
| 12 V | |
| 5W | |
| Fitting W2 | |
| 1x9 | |
| 5D | |
| W5W | |
| Stadslicht | |
| Kentekenplaatverlichting | |
| 3e Remlicht |
€ 0,79
€ 0,79
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,33
€ 1,33
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498CP
Achter, Kogellamp, P21W
12498CP
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,19
€ 1,03
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 13092
N 13092
| 12 V | |
| 21W | |
| Fitting BA15S | |
| P21W | |
| RIChtingaanwijzer achter | |
| Achteruitrijlicht | |
| Mistlamp | |
| Achterlicht |
€ 1,21
€ 1,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,75
€ 1,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506-02B
P21W, BA15s
7506-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,12
€ 2,53
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498B2
Achter, Kogellamp, P21W
12498B2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,52
€ 2,19
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,94
€ 1,86
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176354000
Achter, P21W, Blisterverpaking
176354000
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,75
€ 1,46
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7528-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7528-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,99
€ 3,23
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 179164000
21/5, P21/5W, Blisterverpaking, BAY15d
179164000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 3,75
€ 1,54
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825ULT-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,07
€ 2,49
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2827-02B
Wy5W, Blisterverpaking
2827-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,41
€ 3,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7528ULT-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7528ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 5,24
€ 3,71
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032116
W5W, Blisterverpaking
032116
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 8,22
€ 7,39
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032002
H1, Halogeen
032002
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 7,03
€ 6,33
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032118
W5W, Blisterverpaking
032118
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 16,25
€ 14,63
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 095
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
1 987 301 095
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
€ 8,98
€ 8,26
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2827DC-02B
Wy5W, W2.1x9.5d
2827DC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
€ 18,49
€ 9,80
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032107
21/5, P21/5W, BAY15d
032107
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 5,58
€ 5,02
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Hella 8GH 242 632-001
H1, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 620,44
€ 217,16
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, werklamp Hella 8GH 242 632-041
PK22s, Doos, Halogeen
8GH 242 632-041
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal | 1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 633,41
€ 221,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 14075
N 14075
| 12 V | |
| 5W | |
| Fitting W2 | |
| 1x9 | |
| 5D | |
| Oranje glas | |
| WY5W | |
| RIChtingaanwijzer | |
| Zijkant |
€ 1,69
€ 1,69
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032500
H1, Blisterverpaking
032500
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 8,52
€ 7,67
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032504
H1, Blisterverpaking
032504
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,98
€ 8,99
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032506
H1, Blisterverpaking
032506
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,46
€ 8,52
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032507
H1, P14.5s
032507
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 7,51
€ 6,76
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht