×
Volkswagen BORA Variant (1J6) Sedan 1.9 TDI 4motion (85kW)
Gloeilamp koplamp voor Volkswagen BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion Diesel (85kW / 116pk)
537 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Glijblok raammechaniek
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Raamslinger
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp onderdeel
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Relais grootlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verstraler
Regeleenheid verlichting Topran 118 900
9B9, voor voertuigen met stuur links, zwart, Polyamid 6
118 900
| Kleurcode | 9B9 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyamid 6, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
€ 29,35
€ 11,74
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
Inbouw aan zijkant, W5W
V99-84-0001
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0004
R5W, BA15s
V99-84-0004
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,05
€ 3,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, veiligheidsgordelindicatie Vemo V99-84-0006
1,2, W1,2W, W2x4.6d
V99-84-0006
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
€ 1,72
€ 1,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0007
Halogeen, 60/55, H4, P43t
V99-84-0007
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0007LL
60/55, H4, Halogeen, P43t
V99-84-0007LL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 7,71
€ 13,41
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid verlichting Meat Doria 73212630
Links
73212630
| Voor OE nummer | 61358376273 |
| Inbouwplaats | Links |
€ 629,79
€ 585,71
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10064
H4, P43t
LID10064
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 40,63
€ 12,18
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid verlichting BSG BSG 90-970-009
BSG 90-970-009, 01c, zwart
BSG 90-970-009
| Componentennummer | BSG 90-970-009 |
| Kleurcode | 01c |
| Kleur | Zwart |
€ 1,36
€ 1,36
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032132
T4W, Blisterverpaking
032132
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 9,90
€ 7,62
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032207
21/5, P21/5W, BAY15d
032207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 9,50
€ 7,31
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032223
T4W, BA9s
032223
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,93
€ 6,87
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032513
Halogeen, 60/55, H4, P43t-38
032513
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 10,15
€ 7,82
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032519
Xenon, H7, PX26d
032519
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,90
€ 7,62
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032521
Xenon, H7, PX26d
032521
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 11,19
€ 8,62
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032523
Xenon, H7, PX26d
032523
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 12,02
€ 9,26
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032702
T4W, W2.1x9.5d
032702
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 136,17
€ 98,05
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488613000
Halogeen, 60/55, H4, P43t-38
488613000
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 11,41
€ 4,56
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Narva 681613000
Xenon, H6W, BAX9s
681613000
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
€ 61,64
€ 24,04
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 681913000
Voor, Xenon, H21W
681913000
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 70,60
€ 28,24
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 142
60/55, H4, P43t
1 987 302 142
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4100 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 17,70
€ 13,99
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 20,64
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483393000
Xenon, H7, PX26d
483393000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 24,74
€ 9,90
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240ULT-2HB
D2S (gasontladingslamp), Box
66240ULT-2HB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 185,13
€ 116,63
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N207
R5W, BA15s
N207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,48
€ 0,48
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N239
Voor voertuigen zonder schuifdak, C5W, SV8.5-8
N239
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 0,60
€ 0,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N264
Voor voertuigen met schuifdak, Buislamp
N264
| Uitvoering | Voor voertuigen met schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N380
21/5, P21/5W, Doos
N380
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 0,79
€ 0,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N382
Achter, P21W
N382
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,56
€ 0,56
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N434
Xenon, H6W, BAX9s
N434
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
€ 3,15
€ 3,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472B
Halogeen, 60/55, H4, P43t
N472B
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 8,58
€ 6,61
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken