×
Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 (177kW)
Gloeilamp koplamp voor Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 Benzine (177kW / 241pk)
723 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaat
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Treeplank
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorpaneel deel
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-121
H7, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 1.263,02
€ 442,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-201
HB4, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-201
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 18,48
€ 6,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 11658
N 11658
| 10W | |
| 12 V | |
| Fitting SV8 | |
| 5 | |
| T10.5X43 | |
| Interieurverlichting | |
| Kofferbakverlichting |
€ 1,03
€ 1,03
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032521
Xenon, H7, PX26d
032521
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 11,19
€ 10,08
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032522
Xenon, H7
032522
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 13,76
€ 12,38
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032523
Xenon, H7, PX26d
032523
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 12,02
€ 10,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 558
PGJ19
1 987 301 558
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
Voor, PY21W, Achter
1 987 302 812
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWNBC-02B
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
2825DWNBC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
€ 62,77
€ 25,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWP-02B
0,8, LED, W2.1x9.5d
2825DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 13,12
€ 12,85
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6413DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6413DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
C5W, SV8.5-8
6418ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032124
C5W, Blisterverpaking
032124
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 8,03
€ 7,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032205
21/4, P21/4W, BAZ15d
032205
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
€ 14,62
€ 13,15
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032209
7L-3-010 001, W3W, W2.1x9.5d
032209
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 7L-3-010 001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 6,85
€ 6,16
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032011
Halogeen, H9
032011
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
€ 17,15
€ 15,43
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032103
Voor, Achter, PY21W
032103
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
€ 8,69
€ 7,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Philips 12356B2
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
12356B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 10,83
€ 9,32
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12866CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12866CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,50
€ 1,37
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 85415SYS1
Xenon, D1S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
85415SYS1
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 184,95
€ 155,35
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 85415VIC1
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
85415VIC1
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 91,36
€ 91,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 85415WHV2C1
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
85415WHV2C1
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 151,50
€ 104,53
- -31%
Tijdelijk uitverkocht