×
Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (103kW)
Gloeilamp koplamp voor Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI Diesel (103kW / 140pk)
777 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Kabel deurregeling
- Kofferklep 3/5e deur
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Plaat
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Relais dimlicht
- Relais grootlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verstraler
Autolampen Halogeen Valeo 032223
T4W, BA9s
032223
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,93
€ 8,03
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032225
Bi-Xenon, H8
032225
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
€ 16,77
€ 15,09
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032521
Xenon
032521
| Modeljaar tot | 2010, 2006 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Lichten-bouwtype | Xenon, Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 11,19
€ 10,08
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032522
Halogeen, Xenon
032522
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon, Bi-Xenon |
| Modeljaar tot | 2010, 2006 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 13,76
€ 12,38
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032523
Xenon
032523
| Modeljaar tot | 2010, 2006 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Lichten-bouwtype | Xenon, Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 12,02
€ 10,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032529
HB4, P22d
032529
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 13,92
€ 12,52
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032702
T4W, W2.1x9.5d
032702
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 136,17
€ 113,03
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
1T-5-000-001, A8C, W5W
V99-84-0001
| Bouwjaar tot | 10-2006 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1T-5-000-001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor PR nummer | A8C |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0002
Bi-Xenon, 1T-5-000-001
V99-84-0002
| Bouwjaar tot | 10-2006 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1T-5-000-001 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Voor PR nummer | A8C |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0002LL
H7, Halogeen, PX26d
V99-84-0002LL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 18,69
€ 18,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0002SW
H7, Halogeen, PX26d
V99-84-0002SW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1395 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,51
€ 15,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Bouwjaar vanaf | 11-2006 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0004
R5W, BA15s
V99-84-0004
| Bouwjaar vanaf | 11-2006 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,05
€ 3,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, veiligheidsgordelindicatie Vemo V99-84-0006
1,2, W1,2W, W2x4.6d
V99-84-0006
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
€ 1,72
€ 1,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0008
C5W, SV8.5-8
V99-84-0008
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 1,34
€ 1,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Vemo V99-84-0009
PY21W, BAU15s, Oranje
V99-84-0009
| Bouwjaar vanaf | 11-2006 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0010
T4W, BA9s
V99-84-0010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 1,67
€ 1,33
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0011
R10W, BA15s
V99-84-0011
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,53
€ 2,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Vemo V99-84-0012
H1, P14.5s
V99-84-0012
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 4,05
€ 4,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0012LL
H1, Halogeen, P14.5s
V99-84-0012LL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 13,18
€ 13,18
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0021
1T-A-150000, D1S (gasontladingslamp), Xenon
V99-84-0021
| Bouwjaar vanaf | 11-2006, 01-2007 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1T-A-150000 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 78,14
€ 78,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0071
HB4, Halogeen, P22d
V99-84-0071
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 9,61
€ 9,61
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0074
1T-A-150000, H8, Halogeen
V99-84-0074
| Chassisnummer (VIN) tot | 1T-A-150000 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2006 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
€ 17,09
€ 17,09
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler ERA E127XE-1C
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
E127XE-1C
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 94,98
€ 94,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler ERA E129XE-1C
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
E129XE-1C
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5000 |
| Versie | Brighter +150 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
€ 65,34
€ 65,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 18,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken