×
Audi A6 C6 (4F2) 2.4 (130kW)
Gloeilamp koplamp voor Audi A6 C6 (4F2) 2.4 Benzine (130kW / 177pk)
864 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapslot
- Plaat
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Lamphouder
- Mistlamp
- Relais dimlicht
- Relais grootlicht
- Remlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verstraler
- Xenon voorschakelunit
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483284000
Halogeen, Bi-Xenon
483284000
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lichtfunctie | Schijnwerper, extra |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,65
€ 4,26
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,76
€ 10,48
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2827-02B
Wy5W, Blisterverpaking
2827-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,41
€ 3,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-01B
H7, PX26d
64210NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 24,99
€ 18,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418-02B
C5W, SV8.5-8
6418-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,27
€ 2,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUSM
Bi-Xenon, Halogeen
12972WVUSM
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lichtfunctie | Schijnwerper, extra |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 58,95
€ 40,09
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gasontladingslamp ontsteking Hella 5DD 008 319-501
5DD 008 319-501
| Spanning (Volt) | 12 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 92,20
€ 79,29
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Hella 8GH 242 632-001
H1, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 620,44
€ 217,16
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-121
H7, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 1.263,02
€ 442,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Hella 8GS 007 949-101
Bi-Xenon, D2S (gasontladingslamp), Xenon
8GS 007 949-101
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
€ 200,99
€ 70,35
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,03
€ 1,03
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 14075
N 14075
| 12 V | |
| 5W | |
| Fitting W2 | |
| 1x9 | |
| 5D | |
| Oranje glas | |
| WY5W | |
| RIChtingaanwijzer | |
| Zijkant |
€ 1,69
€ 1,69
Tijdelijk uitverkocht
€ 24,62
€ 16,99
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032223
T4W, BA9s
032223
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,93
€ 8,03
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032225
H8, PGJ19-1
032225
| Bouwjaar vanaf | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
€ 16,77
€ 15,09
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032500
H1, Blisterverpaking
032500
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 8,52
€ 7,67
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032504
H1, Blisterverpaking
032504
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,98
€ 8,99
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032506
H1, Blisterverpaking
032506
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,46
€ 8,52
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032507
H1, P14.5s
032507
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 7,51
€ 6,76
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032521
H7, PX26d
032521
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 11,19
€ 10,08
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032522
H7, Blisterverpaking
032522
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 13,76
€ 12,38
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032523
H7, PX26d
032523
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 12,02
€ 10,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032702
T4W, W2.1x9.5d
032702
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 136,17
€ 113,03
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 558
PGJ19
1 987 301 558
| Bouwjaar vanaf | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Bosch 1 987 302 231
BA9s
1 987 302 231
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
€ 7,88
€ 4,96
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken