×
Fiat PUNTO (188_) 1.9 JTD (74kW)
Gloeilamp koplamp voor Fiat PUNTO (188_) 1.9 JTD Diesel (74kW / 101pk)
695 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Achterklep
- Achterklepslot
- Achterpaneel
- Antennes universeel
- Brandstoftank delen
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Plaat
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176353000
P21W, BA15s
176353000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 10,97
€ 4,07
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 483203000
483203000
| Voertuiglijn/-variant | 1, 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 6,41
€ 2,57
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483293000
H7
483293000
| Modeljaar tot | 2002 |
| Voertuiglijn/-variant | 1, 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,42
€ 6,32
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 486333000
H3, PK22s
486333000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 13,66
€ 6,28
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 24,13
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11866CU70X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU70X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11866WU70X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU70X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961CU70X2
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
11961CU70X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 19,52
€ 18,94
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11961HU60X2
0,9, Aanpassing W5W naar LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
11961HU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
€ 22,97
€ 22,97
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961WU70X2
0,9, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
11961WU70X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 19,52
€ 18,94
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0012PLUS
H1, Halogeen
V99-84-0012PLUS
| Modeljaar tot | 2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3300 |
| Lichtstrook [Lm] | 1420 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 19,36
€ 13,94
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ALS
H1, Doos
64150ALS
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
€ 10,72
€ 5,36
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-HCB
H1, Box
64150CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 32,72
€ 11,77
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483393000
H7
483393000
| Modeljaar tot | 2002 |
| Voertuiglijn/-variant | 1, 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 24,74
€ 9,90
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150DWESY-2HB
LED, Box
64150DWESY-2HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 9 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 98,01
€ 96,05
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Lamp W5W T10 Wit Carpoint 0740010
0740010
Carpoint 12 Volt helder witte LED lamp type W5W te gebruiken als binnenverlichting. Met 1 helder witte LED. Wordt per twee stuks geleverd in een blisterverpakking.
€ 7,25
€ 4,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint 7-Delige Reservelampenset H7 Oranje Carpoint 0725004
0725004
Goed werkende verlichting is belangrijk. U bent niet alleen zichtbaar in het verkeer, maar u heeft zelf ook beter zicht. De Carpoint 7-delige reservelampenset H7 is een complete set met 5 meest voorkomende lampen en 2 zekeringen. De autolampen met E-Keur zitten verpakt in een handige opbergdoos....
€ 9,67
€ 6,38
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Lamp W5W T10 Blauw Carpoint 0740011
0740011
Carpoint 12 Volt helder blauwe LED lamp type W5W te gebruiken als binnenverlichting. Met 1 helder blauwe LED. Wordt per twee stuks geleverd in een blisterverpakking.
€ 7,25
€ 4,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 55475 EKKM H1/H7 Easykit Philips 0730088
0730088
De grootste zorg bij Philips Automotive is veiligheid op de weg. Het wordt altijd aangeraden om reserveonderdelen bij u in de auto te hebben en daarom bieden wij reservesets met alle noodzakelijke vervangende lampen, zodat u voorbereid bent op elke situatie.
€ 22,98
€ 16,54
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Lampen sets Mijnautoonderdelen DW H7NP
DW H7NP
Night Premium +80% Blauw H7 55W/12V/3500K Halogeen Lampen, set à 2 stuks (E13)
Deze lampen imiteren Xenon verlichting en geven krachtige en heldere lichtstralen af (tot 80% meer licht!). Het UV-glas voorkomt het vergelen van de reflectoren. Wordt per set à 2 stuks geleverd.
De lampen geven een ste...
€ 26,56
€ 20,98
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,93
€ 18,11
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 24,14
€ 19,07
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Electronica Mijnautoonderdelen SY SJ271EW
SY SJ271EW
Kabelset voor positie-/dagrijlampen. Schakelt de lampen in bij het starten van de auto en schakelt de lampen uit als het dimlicht aangeschakeld wordt. Werkt via 13,8 Volt schakeling rechtstreeks op de accu.
Maximaal vermogen 10 Watt
€ 23,95
€ 23,95
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Electronica Mijnautoonderdelen SY SJ520
SY SJ520
Universele coming-home-module. Dit systeem zorgt ervoor dat je verlichting tussen de 10 - 30 seconden langer brandt als je de auto hebt uitgezet. Ideaal om 's avonds de weg naar de voordeur te vinden in het donker! Tevens te gebruiken in combinatie met een alarmsysteem en/of centrale deurvergrendeli...
€ 29,95
€ 29,95
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Electronica Mijnautoonderdelen XK ALS1
XK ALS1
Set universele automatische hoogteregeling modules t.b.v. aftermarket Xenon kits.
Dit is voor auto's waarin normaal de hoogteregeling dmv knopje in je dashboard of console geregeld wordt. Door middel van deze set wordt dat geautomatiseerd zoals bij gebruik van xenon officieel verplicht is. Er komt...
€ 168,19
€ 18,50
- -89%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0006W
EU 0006W
LED Lamp T-10 Fitting 2 Stuks, Chroom/Wit
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt worden.
€ 15,67
€ 4,85
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0115B
EU 0115B
Festoon LED Lamp 12V Xenon-Optiek Blauw 10x37mm, per stuk
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruik...
€ 10,83
€ 8,66
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken