×
Fiat DUCATO Bestelwagen (230_) 2.5 TD 4x4 (85kW)
Autolamp voor Fiat DUCATO Bestelwagen (230_) 2.5 TD 4x4 Diesel (85kW / 116pk)
Terug naar Autolamp
14 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Achterpaneel
- Achterportier
- Antennes universeel
- Brandstoftank
- Chassisbalk
- Cilinderslot
- Deur
- Deur afdichting
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurscharnier/houder
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapslot
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Tankdop
- Tankklep
- Veerschotel
- Voorpaneel deel
Gloeilamp, achteruitrijlicht×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 026
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 026
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Vanaf
€ 1,91
- -40%
Gloeilamp, remlicht Bosch 1 987 301 018
Voor, PY21W, BAU15s
1 987 301 018
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Vanaf
€ 2,57
- -59%
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 017
P21W, BA15s
1 987 301 017
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Vanaf
€ 2,30
- -31%
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 050
P21W, BA15s
1 987 301 050
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
€ 4,54
€ 2,31
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 261
Achter, P21W, BA15d
1 987 302 261
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
€ 1,65
€ 1,65
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 052
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 052
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
€ 5,26
€ 2,42
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 280
P21W, BA15s
1 987 302 280
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 27,60
€ 9,66
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 206
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
1 987 302 206
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
€ 0,97
€ 0,97
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 286
W5W, W2.1x9.5d
1 987 302 286
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Vanaf
€ 1,71
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 201
Achter, P21W, BA15s
1 987 302 201
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
€ 1,46
€ 1,46
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 32,82
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 32,49
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken