×
Volkswagen GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (103kW)
Autolamp voor Volkswagen GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI Diesel (103kW / 140pk)
Terug naar Autolamp
4 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Bodemplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapslot
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Reflector
- Relais dimlicht
- Relais grootlicht
- Remlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Xenon voorschakelunit
Gloeilamp, instrumentenverlichting×
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Bouwjaar tot | 02-2009 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, veiligheidsgordelindicatie Vemo V99-84-0006
1,2, W1,2W, W2x4.6d
V99-84-0006
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
€ 1,72
€ 1,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0008
C5W, SV8.5-8
V99-84-0008
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 1,34
€ 1,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0010
T4W, BA9s
V99-84-0010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 1,67
€ 1,33
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken