Bosch auto-onderdelen: allesomvattend merk voor onderdelen
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
Electrisch, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -27%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light DBL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -24%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, 1KV, Zonder zuiger
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KV |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -52%
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| TecDoc-motornummer | 41943, 52339 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -34%
EFB batterij
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 560 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,03 |
Handgeschakeld, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Draairichting tegen de klok in
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 43 |
| Bevestigingshoek [graden] | 43 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 61,6 |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| TecDoc-motornummer | 41943, 52339, 37415 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2020 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 225 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -49%
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Bosch, 30,50, Draairichting tegen de klok in
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 46 |
| Bevestigingshoek [graden] | 46 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 52,1 |
| TecDoc-motornummer | 37415 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 230 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -48%
Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager (automaat)
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 47 |
| Bevestigingshoek [graden] | 47 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 62 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Rechts |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, VALEO
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 28,9 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 37415 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M10) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -47%
- -49%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, 05E 903 026 K, 05E 903 026 Q
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Bouwjaar vanaf | 08-2020, 01-2024 |
| TecDoc-motornummer | 52339, 41943, 37415 |
| Voor OE nummer | 05E 903 026 K, 05E 903 026 Q, 05E 903 026 L |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,3 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 202 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -34%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, 05E 903 026 R
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| TecDoc-motornummer | 41943, 37415 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2020 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 05E 903 026 R |
| Stekkeruitvoering-ID | 190 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,5 |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 8 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 205 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, 05E 903 026 K, 05E 903 026 Q
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 37415, 41943, 52339 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2020, 01-2024 |
| Voor OE nummer | 05E 903 026 K, 05E 903 026 Q, 05E 903 026 L |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Blokkenscheiding | |
| Stekkeruitvoering-ID | 181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,3 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 202 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -29%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -7%
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Bosch, 30,50, Draairichting tegen de klok in
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 46 |
| Bevestigingshoek [graden] | 46 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 51,5 |
| TecDoc-motornummer | 37415 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 229 |
- -53%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, VALEO
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 28,9 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Voor fabrikant | VALEO |
| TecDoc-motornummer | 37415 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M10) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -23%