Bosch auto-onderdelen: allesomvattend merk voor onderdelen
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -44%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -53%
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -49%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 130 |
- -18%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Common rail
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Carbon filter, Stuk
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432120 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435501 |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
Vooras, Geluidsensor, Met kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 564 |
Achteras links, Geluidsensor, Met kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 725 |
Geventileerd, Vooras, Met schroeven, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,5 |
| Minimale dikte [mm] | 19,8 |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 61,1 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 259,6 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
- -34%
M10X1,5, M8X1,25
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 41 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 76 |
| Bevestigingshoek [graden] | 41 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat | M8X1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,7 |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 201 |
- -46%
Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Lengte [mm] | 1200 |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Ribbenaantal | 6 |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
- -8%
F-550181.XX, F-557755.XX, F-552973.XX
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Voor OE nummer | F-550181.XX, F-557755.XX, F-552973.XX |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor fabrikantnummer | F-552973.XX, F-557755.XX, F-550181.XX |
- -58%
Vooras, M10x1
| Bouwjaar vanaf | 12-2008 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 314 |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -21%
Voor voertuigen met airco, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, voor voertuigen zonder airco, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, voor voertuigen zonder airco, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 12-2014 |
- -65%