×
Fiat PUNTO (188_) 1.9 JTD (74kW)
Bosch auto-onderdelen: allesomvattend merk voor onderdelen
162 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 095
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
1 987 301 095
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
€ 8,98
€ 8,26
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 059
R10W, BA15s
1 987 301 059
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
€ 5,20
€ 2,44
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 135
H1, P14.5s
1 987 301 135
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
€ 19,76
€ 7,51
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 21,73
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
Voor, BAU15s
1 987 301 520
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
Voor, PY21W, Achter
1 987 302 812
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 603
Vooras, ATE
1 987 470 603
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Remsysteem | ATE |
€ 21,18
€ 14,82
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 606
Achteras, TRW
1 987 470 606
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
€ 32,86
€ 23,33
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Hogedrukleiding dieselinjectie Bosch F 00R 000 096
Common rail, naar cilinder 1, naar cilinder 2, naar cilinder 3
F 00R 000 096
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Inbouwplaats | Naar cilinder 1, naar cilinder 2, naar cilinder 3 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Motornummer tot | 3926499 |
€ 41,77
€ 41,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 214,86
€ 184,78
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,62
€ 35,62
Tijdelijk uitverkocht
€ 81,71
€ 67,00
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbaksensor Bosch 0 265 005 127
Voor ABS
0 265 005 127
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
€ 377,73
€ 377,73
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbaksensor Bosch 0 265 005 241
Voor ESP
0 265 005 241
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ESP |
€ 498,02
€ 498,02
Tijdelijk uitverkocht
Gaspedaal module Bosch 0 281 002 325
Voor voertuigen met stuur links, Bosch
0 281 002 325
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | Bosch |
€ 283,76
€ 283,76
Tijdelijk uitverkocht
Gaspedaal module Bosch 0 281 002 369
Voor voertuigen met stuur rechts, Sporting
0 281 002 369
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Sporting |
€ 141,07
€ 141,07
Tijdelijk uitverkocht
Brandstof inspuitpomp Bosch 0 445 010 071
Common rail, Diesel
0 445 010 071
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Brandstoftype | Diesel |
€ 1.166,74
€ 1.166,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 24,13
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 053
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 053
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 229,15
€ 229,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 910
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 910
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 255,87
€ 255,87
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C1 Bosch 0635829
0635829
U wilt natuurlijk niet voor onaangename verrassingen komen staan. Dan is het goed om een acculader in huis te hebben waarmee u uw accu altijd goed opgeladen heeft. Dit is ook voor de levensduur van de accu goed, tijdig opladen zorgt voor een langere levensduur.
€ 65,99
€ 65,99
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C3 Bosch 0635830
0635830
Bij winterse temperaturen heeft uw voertuig aanzienlijk meer elektrische energie nodig dan bij temperaturen boven nul. Dit zorgt voor een zware belasting van de startaccu. Tijdig opladen met de Bosch C3 acculader zorgt ervoor dat u niet voor vervelende verrassingen.
€ 85,99
€ 85,99
Tijdelijk uitverkocht