Dynamo voor Renault RAPID Hatchback/limousine (F40_, G40_) 1.2 Benzine (40kW / 54pk)
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Pakking
- Spruitstuk pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | -20 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Nieuw onderdeel | |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, VALEO, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,56 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L 20, Enkelvoudige zwaaiarm, C1G.7.26
| Gewicht [kg] | 4,64 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Motorcode | C1G.7.26 |
| Type versnellingsbak | JB0,JB1 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 4 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / L |
- -16%
Draairichting met de klok mee, L 20, Enkelvoudige zwaaiarm, C1G.7.26
| Gewicht [kg] | 4,79 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Motorcode | C1G.7.26 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 4 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | JB0,JB1 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / L |
- -13%
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 102 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 165 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -24%
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 45,5 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 56,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,3 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4647 |
- -42%
| Nettogewicht [g] | 994 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
- -65%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -71%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 b+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 b+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,56 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, L 20, Enkelvoudige zwaaiarm, C1G.7.26
| Gewicht [kg] | 4,73 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Motorcode | C1G.7.26 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 4 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | JB0,JB1 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / L |
- -16%