Skoda Dynamo
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichtring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Inlaatspruitstuk module
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas deksel
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelklep
- Olievuldop
- Ontluchtingklep nokkenasbehuizing
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pijp/demper/verbindingsbus
- Pijpverbinder (Lasbus)
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
Voor voertuigen met 12V boordspanning, voor voertuigen met start/stop, Com/Lin2 (Plug 238), Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Bouwjaar vanaf | 04-2013 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Stekkeruitvoering-ID | Com/Lin2 (Plug 238) |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte 1 [mm] | 31 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
| Lengte 3 [mm] | 61 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CHYA, Met riemschijf
| Motorcode | CHYA |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 30,00 |
| Lengte 2 [mm] | 14,00 |
| Lengte 3 [mm] | 60,50 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 31,00 |
| Lengte 2 [mm] | 14,00 |
| Lengte 3 [mm] | 61,00 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, BOSCH, F000BL0663, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL0663 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, BOSCH, F000BL0603, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL0603 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, BOSCH, F000BL0636, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL0636 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 116,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 99,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, voor voertuigen zonder start/stop
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 169 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, voor voertuigen met start/stop
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, PL125
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, voor voertuigen zonder start/stop, Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder start/stop, BOSCH, Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| TecDoc-motornummer | 26323 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, voor voertuigen zonder start/stop, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, voor voertuigen met start/stop, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, voor voertuigen zonder start/stop, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 5,06 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
| Breedte [mm] | 6,00 |
| Dikte [mm] | 4,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,45 |
| Buitendiameter [mm] | 38,10 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,70 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,30 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Lengte 1 [mm] | 2,1 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47,80 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 135,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 24,4 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,00 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 18,05 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 64,5 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 16,2 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
| Dikte [mm] | 3,50 |
| Breedte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40,00 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.