Nissan Almera Brandstoffilter
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -36%
Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 128 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder aansluiting voor watersensor, Directe Injectie
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor |
| Lengte [mm] | 190,5 |
| Hoogte [mm] | 138,5 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 478 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B
| Nettogewicht [g] | 501 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 73,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Diameter o-ring [mm] | 66,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Nettogewicht [g] | 112 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,9 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 234 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 187,5 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Pijpfilter, zonder aansluiting voor watersensor, Kunststof
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter, zonder aansluiting voor watersensor |
| Lengte [mm] | 109 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Breedte [mm] | 100 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88,2 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
- -30%
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B
| Nettogewicht [g] | 478 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B
| Nettogewicht [g] | 501 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 73,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Diameter o-ring [mm] | 66,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Nettogewicht [g] | 112 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,9 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 234 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 187,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M36x1.5, 3/4"X16UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat 2 | M36x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"X16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Breedte [mm] | 113 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M36x1.5, Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Schroefdraadmaat 1 | M36x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 6R0201511, LANDI, ECE-Norm
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 45 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Voor OE nummer | 6R0201511 |
| Voor fabrikant | LANDI |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Emissienorm | ECE-Norm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 41565341 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 60657348 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, ECE-Norm, voor voertuigen met gasinstallatie
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 58 |
| Voor OE nummer | 51905867 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Druk (bar) | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Emissienorm | ECE-Norm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.