Nissan Almera Brandstoffilter
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
- -51%
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4 - 16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wateraftapplug, Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
- -51%
Zonder watersensor, Pijpfilter, Met behuizing
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Behuizing | Met behuizing |
- -51%
3/4" - 16 UNF, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 133 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 113 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 185 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16X1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 1 |
| Binnendraad [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Gewicht [kg] | 0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakking
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, UNF 3/4''-16
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Breedte [mm] | 113 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, UNF 3/4''-16
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 - 16UNF, zwart, Opschroeffilter, 3/4
| Binnendraad [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4, 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71, 62 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 55 |
| Diameter 1 [mm] | 63 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 126 |
- -38%
M36 x 1.5 - 6H, 3/4 x 16 - UNF - 2B, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 2 | M36 x 1.5 - 6H |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4 x 16 - UNF - 2B |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -39%
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
- -18%
Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter, M10x1.5
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
- -16%
Opschroeffilter, M 36x1,5, UNF 3/4"-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Schroefdraad ingang | M 36x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | UNF 3/4"-16 |
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 96 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad ingang | UNF 3/4 |
- -16%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 56,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 56,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 64,5 |
| Breedte [mm] | 65 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 153 |
- -14%
M 36 X 1,5, 3/4-16 UNF, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M 36 X 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4-16 UNF |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 99 |
| Buitendraad 2 [mm] | 73 |
- -61%
3/4-16 UNF, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4-16 UNF |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
- -54%