Audi Lambda-sonde
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter - huis
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichting secundaire luchtklep
- Brandstof drukaccumulator
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstoftank delen
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Secundaire luchtpomp
- Secundaire luchtzuigsysteemklep
- Tankdop
- Tankvlotter
- Afdichtring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Inlaatklep
- Inlaatspruitstuk module
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorophanging schakelklep
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelklep
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Ontluchtingklep nokkenasbehuizing
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting geleiderailvoering
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol distributieriem
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Rollenset distributie
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kettingspanner pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliekoeler pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Rechts, Onverwarmd, 06A906262AK, D-vorm
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Bouwjaar tot | 05-2006 |
| Voor OE nummer | 06A906262AK |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Rechts, Onverwarmd, 058906265B, OE EQUIVALENT
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Bouwjaar tot | 05-2006 |
| Voor OE nummer | 058906265B |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Onverwarmd, 1K0998262H
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 1K0998262H |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 5 |
Onverwarmd, Regelsonde, Uitlaatbocht, 06A906262AE
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Voor OE nummer | 06A906262AE |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, Diagnosesonde, Links
| Lambdasonde | Planarsonde, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 0258006247 |
| Kabellengte [mm] | 1150 |
Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 6 |
| Voor artikelnummer | 77030 |
- -49%
Regelsonde, Met montagehandleiding
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1700 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Voor artikelnummer | 77032 |
- -58%
Diagnosesonde, Rechts voor, Links voor, Handgeschakeld
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Lengte [mm] | 1530 |
- -74%
Diagnosesonde, Links voor, Rechts voor
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor |
| Lengte [mm] | 1900 |
- -72%
Regelsonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 850 |
- -59%
Regelsonde, voor katalysator
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 950 |
- -66%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Links voor, Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Na katalysator |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Links, Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Inbouwplaats | Links, Na katalysator |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1800 |
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, BBJ
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Motorcode | BBJ |
| Bouwjaar tot | 05-2006 |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1800 |
| Aantal contacten | 4 |
Rechts voor, Links voor, Verwarmd, Planarsonde
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, Na katalysator |
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde, Diagnosesonde |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Blokkenscheiding | |
| Kabellengte [mm] | 1509 |
- -61%
Rechts voor, Links voor, Diagnosesonde, Regelsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, Na katalysator, voor katalysator |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde, Verwarmd |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
- -65%
Verwarmd, Diagnosesonde, 1K0 998 262, M18x1.5
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| TecDoc-motornummer | 16516 |
| Voor OE nummer | 1K0 998 262 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1750 |
| Aantal contacten | 4 |
- -11%
Verwarmd, voor katalysator, M18x1.5
| Geleidingswaarde | 6 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| TecDoc-motornummer | 16516 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 6 |
- -21%
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, voor katalysator, M18 x 1,5
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Bouwjaar tot | 05-2006 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Totale lengte [mm] | 800 |
Met siliconenisolatie, zwart, Na katalysator, Diagnosesonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 1732 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1645 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1760 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, voor katalysator
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 341 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 253 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
- -61%
- -10%
- -11%
- -11%
Sprongsonde, Diagnosesonde, Na katalysator
| Lambdasonde | Sprongsonde, Diagnosesonde |
| TecDoc-motornummer | 16516 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -11%
Breedband-lambdasonde, Regelsonde, voor katalysator
| TecDoc-motornummer | 16516 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -11%
Voor katalysator, Verwarmd, Regelsonde, M18x1.5
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 5 |
| Totale lengte [mm] | 779 |
- -38%
Verwarmd, Na katalysator, Diagnosesonde, M18x1.5
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1760 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1789 |
- -39%
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1172 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1084 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1200 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |