Zoekresultaten "8000"
Electrisch, 170429F500, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 170429F500 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 95 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
17040SR1A31, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 17040SR1A31 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Aantal [l/h] | 80 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Staal, BSG 40-840-002
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Staal |
| Componentennummer | BSG 40-840-002 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
323F, 1/8", zwart
| Voertuigtype | 323F |
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Nokkenas, 323F
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Bouwjaar vanaf | 01-1995 |
| Aantal tanden | 192 |
| Voertuigtype | 323F |
| Breedte [mm] | 30 |
- -57%
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 17040-SR2-A33, in de brandstoftank
| Stroomsterkte [A] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 17040-SR2-A33 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x2, Met kabel
| Schroefdraadmaat | M14x2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -33%
Carbon filter, 323F
| Bouwjaar vanaf | 01-1995 |
| Filter type | Carbon filter |
| Voertuigtype | 323F |
| Lengte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 121 |
| Hoogte [mm] | 21 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie, OE EQUIVALENT, 70408AS
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 95 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 70408AS |
323F/Lantis, 1/8", zwart
| Voertuigtype | 323F/Lantis |
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
- -2%
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
1/8 GAS
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
M14 x 2,0
| Schroefdraadmaat | M14 x 2,0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
- -25%
- -25%
- -78%
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
Electrisch
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 8,8 |
| Stroomverbruik [W] | 78 |
| Binnen lengte [mm] | 113,5 |
| Bouwjaar vanaf | 10-1994 |
| Bouwjaar tot | 09-1996 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 38,5 |
| Druk (bar) | 3,8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal [l/h] | 100 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 1557375 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 18 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 55702456 |
| Lengte [mm] | 218 |
| Breedte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 21 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 77364561 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 77366480 |
| Lengte [mm] | 218 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Hoogte [mm] | 27 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 51854923 |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 30 |