Stuurhuis voor Peugeot 605 (6B) 3.0 SV 24 Benzine (147kW / 200pk)
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter - huis
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Schakelstang keerring
- Spruitstuk pakking
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Uitlaatpakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Grijs, Hydraulisch, 4000.C6, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Grijs |
| Voor OE nummer | 4000.C6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 01-1999 |
| Bouwjaar vanaf | 06-1990 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
Grijs, Hydraulisch, 4000.Q8, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Grijs |
| Voor OE nummer | 4000.Q8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
Grijs, Hydraulisch, 4000.H2, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Grijs |
| Voor OE nummer | 4000.H2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
Grijs, Hydraulisch, 4000.R0, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Grijs |
| Voor OE nummer | 4000.R0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
15W-40, ZPJ4/L/Z, ZPJ4, MTU Typ 1
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Motorcode | ZPJ4/L/Z |
| Vulling [l] | 6,5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Vulling [l] | 0,65 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -75%
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
M14 x 1.5mm FEMALE, 4000.C6, Hydraulisch, PEUGEOT
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Voor OE nummer | 4000.C6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | PEUGEOT |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 4000.H2, PEUGEOT
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Voor OE nummer | 4000.H2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | PEUGEOT |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 4000.Q8, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Voor OE nummer | 4000.Q8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
M16 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 4000.R0, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm FEMALE |
| Voor OE nummer | 4000.R0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Voor fabrikant | ZF |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%