Temperatuurschakelaar voor Volkswagen BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion Diesel (85kW / 116pk)
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Brandstof drukaccumulator
- Brandstof magneetventiel
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstoftank delen
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Inspuitpomp pakking
- Klep dieselfilter
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Pomp-sproeier eenheid
- Relais brandstofpomp
- Reparatieset verstuiverhouder
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenaslager
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Omschakelklep zuigleiding
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Tuimelaar bus
- Tuimelaaras
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributiecarter pakking
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol (poly) V-riem
- Geleiderol distributieriem
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Riemspannerdemper
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Aanzuigpijp oliepomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Oliesproeier zuigerbodemkoeling
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Vacuumpomp pakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Boostcontrollers
- Carterontluchtingsslang
- Carterpan
- Drijfstangbout
- Dumpvalves
- Inlaatdruk-/map sensor
- Klem laadluchtslang
- Krukasafstandsschijf
- Krukaspoelie
- Krukastandwiel
- Laadlucht-/turboslang
- Motorsteun
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Oliepomp aandrijfketting
- Turbolader
- Turbolader montageset
- Turbolader olieleiding
- Vacuumslangen
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Pijp/demper/verbindingsbus
- Pijpverbinder (Lasbus)
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
Opener, M22x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| TecDoc-motornummer | 12588, 14915 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
- -17%
Voor voertuigen met airco (manueel), Met pakkingen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
- -51%
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, Met afdichtring
| Temperatuurbereik tot [°C] | +90, +97 |
| Temperatuur van [°C] | 95, 102 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
- -73%
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | +99, +87 |
| Temperatuur van [°C] | 102, 97 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
Voor voertuigen zonder airco, M 22x1,5, bruin
| TecDoc-motornummer | 14915 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Bruin |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
Met dubbele thermoschakelaar, Sluiter, zwart
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 102, 97 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 87 |
| Kleur | Zwart |
Met pakking, zwart
| Schakelpunt [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91 |
M 22x1,5, Met pakking, bruin
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
M22 x 1,5, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 95 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 84 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 102 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 92 |
- -41%
Voor voertuigen met airco
| Diameter [mm] | 20 |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 2 |
- -33%
| Binnendiameter [mm] | 19,5 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85, 79 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -44%
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
- -27%
M 22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 61 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97, 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 102 |
- -33%
Voor voertuigen met standaard ingebouwde airco, rechthoekig, grijs, wit
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met standaard ingebouwde airco |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs, wit |
| Schakelpunt [°C] | 119 |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
- -64%
M 22 x 1,5, zwart, Hoekig
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 102, 95 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
- -66%
191919369A, rechthoekig, wit
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 191919369A |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
- -30%
M22x1,5 mm, 29 mm, zwart
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 867959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
1J0959481, M22x1,5 mm, bruin, 29 mm
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 1J0959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -17%
M22x1,5 mm, 29 mm, Hoekig
| Schakelpunt [°C] | 102, 90 |
| Voor OE nummer | 7215818 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97, 95 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -30%
1J0959481A, M22x1,5 mm, 29 mm, Driehoekig
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 1J0959481A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Bruin
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
| Stekkerkleur | Bruin |
- -35%
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
- -47%
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
- -37%
M 22 x 1,5, Driehoekig
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 102, 95 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
- -66%
05/99, 05/00
| Productiedatum vanaf | 05/99 |
| Productiedatum tot | 05/00 |
| Voor OE nummer | 867959481 |
05/99, 05/00, 1H0959481B
| Productiedatum vanaf | 05/99 |
| Productiedatum tot | 05/00 |
| Voor OE nummer | 1H0959481B |
Met dubbele thermoschakelaar, M22x1,5, zwart, Met pakking
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Schakelpunt [°C] | 85, 102 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
Wit, 20 mm
| Openingstemperatuur | 120 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |