Temperatuurschakelaar voor Seat CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i Benzine (55kW / 75pk)
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanbout dynamo
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter - huis
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp slingerpot
- Brandstoftank delen
- Carburateur flens
- Gaskabel
- Gasklephuis
- Injectie stuur-unit
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Luchtklep
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Tankdop
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Omschakelklep zuigleiding
- Ontluchtingklep nokkenasbehuizing
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Tuimelaar bus
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Reparatieset carterontluchting
- Temperatuurschakelaar
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wiellager keerring
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Gedestilleerd water
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Pijp/demper/verbindingsbus
- Pijpverbinder (Lasbus)
- Sportuitlaten universeel
- Spruitstuk
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Voorpijp
20 mm, gesloten sensorconstructie
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -43%
20 mm
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 120, 112 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -31%
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
| TecDoc-motornummer | 4897 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6K-TR099000, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 4897 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-TR099000 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6K-TR099000, 191 959 481 C, M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 4897 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-TR099000 |
| Schakelpunt [°C] | 102, 95 |
| Voor OE nummer | 191 959 481 C |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1H0 959 481 B, M22x1,5, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 102, 95 |
| Voor OE nummer | 1H0 959 481 B |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6K-TR099000, M22 x 1,5, Met afdichtring
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-TR099000 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 85 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 102, 95 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6K-TR099000, M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-TR099000 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
- -6%
6K-T, M 22 x 1,5 mm, grijs, Met pakking
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-T |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -29%
| Bouwjaar vanaf | 09-1993 |
| Bouwjaar tot | 06-1996 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 94 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
TR-099 000
| Bouwjaar vanaf | 09-1993 |
| Bouwjaar tot | 11-1995 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Chassisnummer (VIN) tot | TR-099 000 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
TR-099 001
| Bouwjaar tot | 08-2002 |
| Bouwjaar vanaf | 11-1995 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | TR-099 001 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
M10x1, Met pakking, geel
| Bouwjaar tot | 05-1996 |
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Geel |
M22x1,5, Met pakking
| Hoogte [mm] | 42,7 |
| Diameter [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
Voor dubbelthermoschakelaar, 6K-TR099 000, M22x1,5, Met pakking
| Schakelaar | Voor dubbelthermoschakelaar |
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-TR099 000 |
| TecDoc-motornummer | 4897 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
- -9%
Voor dubbelthermoschakelaar, 6K-TR099 000, M22 x 1,5, wit
| Schakelaar | Voor dubbelthermoschakelaar |
| TecDoc-motornummer | 4897 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-TR099 000 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
Met dubbele thermoschakelaar, M22x1,5, zwart, Met pakking
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Schakelpunt [°C] | 85, 102 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
Wit, 20 mm
| Openingstemperatuur | 120 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
Voor voertuigen zonder automatische airco
| TecDoc-motornummer | 4897 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
M20x1,5
| TecDoc-motornummer | 12949 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Schakelpunt van [°C] | 120 |
| Schakelpunt tot [°C] | 105 |
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
- -27%
Voor voertuigen met airco
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Schakelpunt [°C] | 119 |
| Aantal contacten | 2 |
- -43%
- -42%
- -57%
Voor voertuigen met airco
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Schakelpunt [°C] | 3 |
- -34%
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
- -36%
- -41%
Voor voertuigen met airco
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
- -37%
Met pakkingen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| TecDoc-motornummer | 4897 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
- -51%
3 x 6,3 mm, 6K-T-099 000, M22 x 1,5
| Temperatuur van [°C] | 82, 87 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92, 97 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 6K-T-099 000 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart, wit |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, wit |
- -60%