×
Alfa Romeo 155 (167_) Hatchback 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) (77kW) 167.A;167.A4C
Temperatuurschakelaar voor Alfa Romeo 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) Benzine (77kW / 105pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu toebehoren
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo beschermkap
- Dynamo borstel (set)
- Dynamo borstelhouder met borstels
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Dynamo rotor
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter - huis
- Starter bendix/rondsel
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliepomphuis keerring
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Uitlaatpakking
Temperatuurschakelaar Dt Spare Parts 7.80170
M22 x 1,5, 2 jaar garantie
7.80170
| Nettogewicht [g] | 54,5 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 37,97
€ 12,91
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar Fispa 82.604
OE EQUIVALENT, 1264 33, M22x1,5 mm
82.604
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 46477717, 1264 33 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915204
Zuid-Afrika, M 22x1,5, zwart, Met pakking
0915204
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Bouwjaar vanaf | 05-1996 |
| Landuitvoering | Zuid-Afrika |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-2051
Sluiter, M 22 x 1,5
V15-99-2051
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 87, 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 11,88
€ 18,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-0023
Sluiter, 60 585 603, M 22 x 1,5, Ovaal
V24-99-0023
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 92, 87 |
| Voor OE nummer | 60 585 603 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 11,35
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511085
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, Met afdichtring
70511085
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +87 |
| Temperatuur van [°C] | -92 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 28,27
€ 11,59
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82632
M22x1,5, 29 mm, Ovaal
82632
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7748867 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,55
€ 9,55
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82682
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82682
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126433 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,32
€ 12,12
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37220
Voor voertuigen zonder airco
37220
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 17,71
€ 11,52
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37910
Voor voertuigen met airco
37910
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Motornummer vanaf | 0136807 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 43,84
€ 19,29
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 14D
M22x1.5, Met pakking
TSW 14D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 92,0 |
€ 38,96
€ 40,14
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken